Kdo Prodává Black Jack Guma

To je možná ne překvapující, že Calvin Ayre, zakladatel značky Bodog, má slabost pro outsidery kdo prodává black jack guma. (UnderBodogs?) Proto jeho sponzorství Ayr United FC, Scottish First Division klubu od Calvin je domov předků v Ayrshire.'Poctivý' Mužů šly na něco trhat od Calvin půjčil jeho podporu, poté, co získal podporu z Druhé do První ligy v roce 2011, a v poslední době porazil Livingston ve čtvrtém kole Skotský FA Cup nastavit páté kolo zápas proti Falkirk na Únor.

Pak tam je ne nevýznamný čin, zneklidňující ne méně než tři Skotské Premier League kluby nastavit Skotské Komunity League Cup semi-final proti místní arch-rivals Kilmarnock v Hampden Parku na Leden. To je poprvé, kdy tyto dva kluby mají na druhou off v této fázi, a Calvin je stanoveno, že možnost jít do odpadu kdo prodává black jack gin.
S cílem posílit manažer Brian Reid ruku, Calvin se ponoří do jeho vlastní kapsy poskytují Ayr United se připravuje na řádné spuštění na oba Poháry kdo prodává žetony na poker u mě. Quoth muž: "měl jsem tak velkou podporu od lidí z města Ayr, co jsem si vzal sponzorství a pro tým, aby se dostal tak daleko v obou Kelímků je velmi nečekaný bonus. Chtěl bych vidět, slušní lidé dostat do finále a jsem připraven investovat trochu více v klubu, abychom zjistili, jestli můžeme dělat jen to." Ayr United Obchodní Ředitel Hugh Cameron uznal, Calvin gesto jako "fantastické pro fanoušky a klubu obecně. To bylo jako na houpačce sezóny pro nás tak daleko, ale buzz kolem města, když Bodog značky podepsal s klubem a Calvin přišel na návštěvu, byl elektrický." Když už mluvíme o elektrické, podívejte se na tuto malou terasu-třes písničky z Ayr United bydliště zpěvák, Somerset Boab.. náklady a přínosy z hazardu.

Vzít to pryč, Boabie... Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.

Kupující si také vybírají