Posting Blinds In Texas Holdem

Poslední Eurasie Pořadí 1. První tým, rezervovat místo bylo Sao Paulo Metropolitů, a oni byli spojení San Francisco Rush jako Phil Galfond porazil Felipe Ramos tím, 2-1 a New Yorku Rounders manager, Bryn Kenney, byl zbit 3-0 na Výnosné Scott Míč. Moskva Wolverines šel do posledního dne s jejich PlayOff místo, potvrdil, ale žádné z ostatních pět týmů měli možnost připojit se k nim v závislosti na výsledcích jejich poslední zápasy. listopadu Hry: Moskva Wolverines v Londýně Royals Hry B: Hong Kong Hvězdy v Berlíně Nese vítězem Hry bude hrát vítěz Hry B určit Eurasie Konference Vítěz finále bude ve čtvrtek, 1.
Co když on mohl shromáždit nejlepší hráči pokeru na světě, oddělte je do franšízy, a vytvořit Global Poker League (GPL)?Stejně jako všechny velké podnikatele, Dreyfus dát na loket tuk, peníze, a nechat věc vrátit. Pokud Luneau nemohl dostat práci a pak v Londýně by se projít na jejich místě, a Francouz nemohl, ztrácí hru 2-1 poslat Londýn přes o vlásek posting blinds in texas holdem.

Montreal státních Příslušníků – 193 bodů 2. Nanonoko vyhrál první poslat Hong Kong až do play-Off, a to i přes Nanonoko vítězství druhé, Nitsche prošel vyhrál třetí odesílání Berlíně s nimi.Že odešel jednom místě a zbývající tři týmy soupeří o to ve tvaru Paříži Letci, Řím Císařů a Londýn Royals plány na vybudování hracího stolu. GPL play-Off už Jsme věděli, že Montreal Příslušníků a Los Angeles Sunset se kvalifikovali z Ameriky Konferenci plány na vybudování octagon pokerového stolu. Co jsme nevěděli, bylo, kdo by vyzvednout poslední dvě místa plány pro skládací pokerový stůl.
A teď, 45-zápasy později, víme, že týmy, které se nepodařilo odstranit první překážku.

Kupující si také vybírají