Jsou Hrací Automaty

AKTUALIZACE: CO-Gaming Limited (bývalý Přijít Na Evropu) řekl CalvinAyre.com že to hodlá platit pokuty, ale společnost byla "překvapená", že byly vybírány pokuty, "jak jsme si mysleli, že máme dialog s orgány, a proto jsme se řídili jejich pokyny." Jako takový, CO-Herní říká, že to bude apelovat na KSA rozhodnutí jsou hrací automaty. SAÚDSKOARABSKÉ obviněn - Europe Ltd náhodné. Stránky vystupoval nizozemský jazyk, nizozemská vlajka a holandský-jazyk chatu služby nebo naprogramované.

(teď CO-Gaming Limited) cílení nizozemských hráčů přes Úžasné.kom jsou hrací automaty opravdu upřímný. CO-Herní ptal, proč KSA neměl následovat "jednoduchý e-mail/dopis." CO-Gaming "cítí oběťmi" KSA akce jako CO-Herní měl "ukázal dobrou vůli od prvního kontaktu a nikdy by ohrozit náš dlouhodobý výhled je licencovaný holandský provozovatel tím, že úmyslně v rozporu s" KSA pokyny.

Pokuta je poslední v sérii šesti-číslo pokuty Kansspelautoriteit (Dutch Gaming Authority, nebo KSA) je vybírána proti neoprávněné subjekty, jako země se připravuje na spuštění své vlastní regulovaný trh online hazardních her jsou hrací automaty zmanipulované v kasinech. Poslední slovo je, že horní komora může podat návrh zákona k hlasování před jeho letní prázdniny, což je více pravděpodobné, že nový režim nebude mít efekt až do začátku roku 2016 jsou hrací automaty zmanipulované nebo náhodné.

Bez ohledu, KSA pokračuje inkoust info-sdílení zabývá svými protějšky v jiných herních jurisdikcích co je soft 17 v blackjacku. Nejvíce nedávno, Titanbet.com provozovatel Imperial E-Club byl dinged pro €200k, což je největší pokuta na rande co je soft 16 v blackjacku.

Kupující si také vybírají