Jak Moc Se Penny Sloty Výplaty

To jsou ty Asijské tržní postupy, které jsou posílení jejich podíl ceny jako Macao a Asii je na vzestupu; Las Vegas a Amerika není jak moc se penny sloty výplaty.

Vízová omezení mainlanders, kteří cestují do Macaa v září 08 způsobil dip 15% v počtu návštěvníků do regionu kolik si pokerové žetony náklady. Exec tvrdil, že "všechny tiskovku subjekty přímo nebo nepřímo zapojené s triádou." Pokračoval kritizovat Macau Vlády (MSARG) rozhodnutí zvýšit tiskovku provozovatele komise strop z 1% na 1,25% obratu.
Adelson raději jednat přímo s ČLR jak moc se on-line hazardních her stránek. Západní média zdůrazňuje organizovaným způsobem, ve kterém večírky fungují. Program lobuje za prospěšné změny pravidel, zejména v oblasti víz a herní dohledu aby. Při podávání zpráv o junkets, Západní média přehlíží pravidla, co je a co není legální v Macau Trhu a srovnat pouze Americké normy kolik si pokerové žetony představují. S&P index ponořil 21%, ale ve stejném časovém období, Las Vegas Sands akcie klesly o 72%, MGM Mirage a Wynn resorts poklesl o 60% a 45%, resp. Kabely vystavit osobní spor mezi místní magnát Stanley Ho a Las Vegas Casino manažerů a poukázat na některé rozdílné názory na hazardní hry na internetu junkets. Sands hlavní konkurent v regionu, Wynn Resorts se vyhýbá této neuctivé praxe nad hlavami místní Macau Vláda. Bohužel, čím více jsme se dozvěděli z uniklé diplomatické depeše, je to zdá par za kurz pro Americkou Vládu a Amerických veřejných společností.

Kupující si také vybírají