Jak Moc Se On-line Hazardních Her Stránek

Jeho září daň tab $12.23 milionů byla více než PPC je celkový GGR a více než dvojnásobek MGM Springfield je tabulka příjmů za měsíc.
K dnešnímu dni, Společenství shromáždila přibližně 458 mil $v celkem daně a posouzení z PPC, MGM, a Encore od příslušných otvorů na každé herní zařízení," řekl MGC jak moc se on-line hazardních her stránek. Ke konci září, Wynn majetku hlášeny $166.8 milionů v GGR aby. Za méně než tři a půl měsíce na trhu, Encore Boston Harbor etablovala jako nesporný heavyweight Nové Anglie kasina kolik si pokerové žetony představují. Přídavek Bostonu premiéru na 23. Wynn Resorts nemovitosti. Bay Stát je doma k tři herní vlastnosti – Plainridge Park Casino (PPC), MGM Springfield, a Encore Boston Harbor slot gaat niet meer otevřít. Září byl nejen druhý nejhorší měsíc v roce 2019 pro MGM Springfield, koncové pouze $19.69 milionů hlášeny v lednu, ale druhý nejnižší celý měsíc celkově pro kasina, protože byla zahájena slot gaat ineens niet meer otevřít.
To, že hotel má nejlepší koně, závodní, pro více než dvě desetiletí a přidané herní stroje v roce 2015. Minulý měsíc, tři místa v kombinaci na $80.37 milionů v obratu, posílání $22.86 milionů v daňové příjmy státu slot gaat niet meer open met sleutel. září GGR obrázek byl mírně dopředu $48.57 milionů generované v červenci, integrovaný resort je první celý měsíc v podnikání.

Kupující si také vybírají