Co Se Běží Dvakrát V Pokeru Znamená

V Nevadě a úředníci mají údajně zvedl koronavirus vyvolané zákaz, který by měl zabránit malé bary a taverny v západní stát z provozních samostatný hrací automaty. Podle zprávy z CDC Herní Zprávy, přesun z Nevada Gaming Control Board pokrývá místech, které nabízejí méně než 16 strojů a také povolení těchto prostor, aby re-otevřít své tzv co se běží dvakrát v pokeru znamená. buddy bary, což jsou oblasti, kde je sit-down stolní hrací plochy co znamená runner runner znamená v pokeru. Přísné předpisy: CDC Herní podrobné Zprávy, že uvolnění je navíc možné tyto samostatné jednotky se dotknout bar oblasti s cílem být připojen na místech' slot systémy řízení tak dlouho, jak provozovatelé se zavazují dodržovat státu anti-koronavirus pravidla týkající se zdraví, sociální odstup, bezpečnost a čištění.

Nevada Gaming Control Board údajně prohlásil, že tyto zahrnují požadavek, aby se jednotlivé jednotky být rozmístěny nejméně šest stop od sebe a podstoupit pravidelné dezinfekce. Omezené zvedání: Nicméně, zdroje uvedl, že embargo na provoz bar-top-automaty se poprvé představil v sedmi krajích Nevada Guvernér Steve Sisolak 10 používá texas holdem poker stoly pro prodej.

července, je zůstat na místě ještě minimálně týden používá hrací automaty reno nevada. Tento kontroverzní krok údajně vyzváni 62 hospůdka a bar operátoři ihned souboru stále nevyřešené soudní proces v naději, že získání zůstat proti dočasné ztrátě jednoho ze svých nejvýnosnějších zdrojů příjmů.

Povinnosti provozovatele: Nevada Gaming Control Board údajně také prohlásil, že je k udržení jeho dohled nad všemi státem re-otevření slotu operace a umožní pouze stroje, které mají být resuscitován jednou prostory mají zajištěny a zachovány všechny externí kabely a poskytl aktualizované podlahy diagramy s uvedením nové lokality na oživení jednotky. Všudypřítomná zábava: Konečně, CDC Herní Zprávy, vysvětlil, že Nevada je v současné době domovem pro některé 2,451 místa nabízející méně než 16 samostatné sloty s většinou z nich na 1600 nachází v Clark County. Každá z těchto vlastností je údajně povinni platit čtvrtletní a roční poplatky za stroj, že by mohla ročně dosáhnout tak vysoko, jak $11,010..

Kupující si také vybírají