Kolik Byste Měli Dát V Automatu

V porážet 281 závodníků (včetně jeho demolici konečné tabulce pod pět hodin), Kaiser získal nejen €275k první cenu výplata, ale také obdiv jeho krajané stává první Švýcarský hráč sundat EPT události. Kvanik odnesl $51k, zatímco třetí místo finišer Andis Netlaus vsítil téměř $36k kolik byste měli dát v automatu.
Švýcarsko je Ronnie Kaiser má vzít European Poker Tour Talin, hlavní název akce, jeho první velký turnaj trofej kolik byste měli vsadit na sloty. Německý hráč Jens Kerper získal nejvyšší ocenění (a $81k) pro porážet nor Rolf Inge Kvanik do 10 minut na heads-up akce kolik byste měli přinést do kasina. Pro Las Vegas Steve O ' dwyer, kteří se nepodařilo, aby řez pro EPL první sezónu seznamu, vzali nejvyšší ocenění v Pro/Am, vydělávat $23,810.

Jako Kaiser, Komaromi je také jeho národ je první držitel titulu kdy můžete odejít pokerového stolu. (Vzhledem k nejistotě ohledně Eura v těchto dnech, jsme se vsadit, Kaiser převést své výhry na Švýcarských franků za hodinu.) Grzegorz Cichocki byl váš runner-up, vydělávat €180k, zatímco Raigo Aasmaa skončil třetí za €110k. Epic Poker League je zahajovací akce je v knihách když nemůžete zdvojnásobit dolů v blackjacku. Brandon Meyers skončil druhý, zatímco Andy Bloch (kdo je již na EPL seznam) umístil na třetím místě když se můžete pohybovat red hot poker rostliny.

Kupující si také vybírají