Jak Vyhrát Blackjack Proti Prodejce

Společnost byla založena v roce 1997, 888 mají rozrostla do jedné z největších světových online herních webů a poskytovatelů řešení. Nová organizační struktura pomůže podpořit a zvýšit 888 provozní excelence, efektivity a kreativity, jak jsme se i nadále růst jako globální lídr v on-line her." jak vyhrát blackjack proti prodejce. Itai Pazner je obrovsky zkušený, talentovaný a cenný člen našeho týmu, který učinil významný příspěvek k 888 je vynikající růst přes mezinárodní regulovaných trzích v posledních letech. Jeho předchozí povinnosti zahrnovaly dohlížel na vývoj značky v průběhu období, ve velkém měřítku růst.
Společnost má centrálu v Gibraltaru a je držitelem licence ve velké BRITÁNII, Španělsku, Itálii, Dánsku, Irsku, Rumunsku, Nevada, New Jersey a Delaware a Gibraltar jak vyhrát blackjack jako prodejce. 888 Holdings PLC oznámila jmenování Itai Pazner jako nový Chief Operating Officer (COO) společnosti jak vyhrát bitlife casino. Podnikání významně vzrostl v posledních letech a on-line herní průmysl je dynamické a mění nejlepší v hracích mage frost classic.

Tato nová struktura mi umožní věnovat větší důraz na řízení 888 dlouhodobé strategické cíle a celkový rozvoj podnikání, které jsem velmi nadšený." Pazner uvedl: "jsem potěšen, že mohu přijmout tuto roli. Frieberger dodal: "Dnešní jmenování je přirozený vývoj naší organizační struktury, jak jsme i nadále rozvíjet 888 rámci produktových vertikál a globálních regulovaných trzích nejlepší v hracích mage frost shadowlands. 888 mají fantastický tým a speciální kultury, přes podnikání v jejímž čele stojí náš zkušený a dynamický tým SVPs nejlepší v hracích mage frost. Itai Frieberger, generální ŘEDITEL 888 uvedl: "jsem potěšen, že mohu oznámit jmenování na podporu 888 další růst a rozvoj.

Kupující si také vybírají