Nejlepší V Hracích Mage Frost

Ale oponenti argumentovali, že hazardní hry bude pouze "parazitují na státu, je špatné." Senátor Dick Brewbaker, R-Montgomery, otevřel úterní zasedání s invektiva zaměřena na kolegy Republikány, kteří začali podporovat návrh zákona, říká, že to byl pouze jednou Demokraté, které podporoval hazard ve státě.

Ale zákonodárci budou muset doplnit, že cache z nějakého zdroje, jako jsou daně z hazardních her. "Můžeme dosáhnout bez zvyšování daní." Rozšiřující se odvětví hazardních her v Alabamě bylo horké téma ve státě, pro let.

"Lidé pochopili, že toto je možnost, která musí být venku," řekl Marsh nejlepší v hracích mage frost. Robert Bentley vyjednávat kompaktní pro hraní her s Poarch Kapela Creek Indiány, patří hrací automaty a stolní hry v jejich zařízení. "Když máte obrat takového rozsahu, říkám vám, že tam je něco, co smrdí špatně tady," řekl Brewbaker, podle zpravodajství AL.kom. Jen v poslední době, Alabama pracovních Míst Nadace vyšel údaje, které prokazují, většina státu chtějí voliči možnost hlasovat na potenciální loterie a kasina expanzi poker house common sense media.

Marsh také měl jít na Brewbaker, že zvláštní zasedání cílem je reagovat na probíhající krize rozpočtu a jedním ze způsobů, jak se pohybovat ve výši 225 milionů dolarů ze státního rozpočtu na vzdělání do Alabama Obecného Fondu poker ruce v pořádku. Jakmile prošel, Marsh účet bude implementovat třístupňový plán: vytvořit Alabama Loterie Corporation; povolit hrací automaty a stolní hry na čtyři stávající tratě v Mobilu, Macon County, Greene County a Birminghamu; a svolení stránkám Gov pokerové bohy corpus christi. Kmen, který se staví proti umožnění hrací automaty a casino stolní hry na skladby, nabídl $250 milionů úvěr nebo platby k pokrytí státní rozpočet schodek. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.

Kupující si také vybírají