Pokerové Turnaje Na Světě

UK sázkové kanceláře Betfred prodal čtvrtinový podíl v Tote pool sázení provozu, podle zpráv z médií. V sobotu, Sky News oznámil, že Betfred zakladatel Fred Udělal, bylo v "pokročilých jednáních s konsorciem závodní průmysl údaje" o prodeji 25% podílu v Tote pokerové turnaje na světě.
Zpráva tvrdí, že 25% podíl byl pravděpodobně přinesla cenu přes £30m, a že dohoda by mohla být uzavřena "v rámci týdnů." Sky News prohlásil dostihy konsorcium vedené Eamon Wilmott, předseda závodní technologie poskytovatel Celkový Výkon Dat a bývalý člen Britské Dostihy Authority (BHA), s níž Provádí vedl velmi veřejné válka slov v průběhu posledních několika let all star slots online casino. Loni v září, Hotovo veřejně prohlásil, že jeho firma je "asociace s racing je rozbité." Udělal slíbil vytáhnout většina Betfred je na kurz sázkové kanceláře a šrot jeho společnost obchodní vztahy s racing následující. července 2018 uplynutí Betfred exkluzivní bazén sázení jednat. V roce 2011, Betfred napuštěné sedm-rok jednat o výhradní právo nabízet Tote sázení na závodech ve velké BRITÁNII all star slots promo kódy.
Ale stále plný vztah s racing led zúčastněné strany, aby vypracovaly plány na spuštění vlastní bazén sázek – nyní oficiálně označen jako Britbet – po roce 2018 uplynutí Betfred je jednat all star slots no deposit codes. Sky News tvrdil, Provádí stále věří Tote má světlou budoucnost, která se zakládá na jeho přesvědčení, že Britbet bude schopen soutěžit s Tote likvidity sac de voyage femme ruleta.

Konsorcium se kterou Udělat, je jednání má údajně přislíbené desítky milionů liber na trh Tote, takže Udělat si jisti, že Tote může 'výrazně' zvýšit svůj podíl na trhu sac de voyage eastpak ruleta. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre sac de voyage femme tendance ruleta.

Kupující si také vybírají