Automaty Na Prodej V Blízkosti Dallas

Poplatky z pokerové hry se vyšplhal na 85 procent na $38.8 milionů. Atlantic County Executive Dennis Levinson proti Armato zákona na základě toho, že to umožní kasin platit méně daní z majetku, a následně omezit vlastnost daňové úlevy pro rezidenty automaty na prodej v blízkosti dallas. "Potřebujeme, aby viděl to město oživit, a to se nestane, když média hlásí, [GGR] se zvyšuje, pokud se přidat v on-line příjmy, které se chystá třetí-party společnosti, které nemají podíl v [Atlantic City] hry," Lupo uvedl. automaty na prodej nj. Program byl zahájen v reakci na kasina náročné jejich posoudit resort hodnoty v důsledku Velké Recese a pět kasina uzavření mezi 2014 a 2016 automaty na prodej nové. Zisk za devět kasin propadla o více než 80 procent v loňském roce automaty na prodej new jersey.
"To se nazývá správní zodpovědně." Levinson zpochybnil, že prohlášení. iGaming, mezitím vzkvétala poker pokoje v birminghamu al.
PILOT nařizuje, že kasina zaplatí 120 milionů dolarů ročně na státní a místní daně z nemovitostí poker pokoje v bay area. Poukázal na to, že nic není vytesáno do kamene. PILOT je platba v lieu-z-daní návrh zákona, který byl schválen v roce 2016 a nastavit spuštění 10 let.

Kupující si také vybírají