Don ' T Starve Navíc Vybavit Sloty

S-1 filing součástí prohlášení o záměru připsat zakladatel Mark Zuckerberg, který si přečtěte v části: "Facebook byl původně vytvořen pro společnost don ' t starve navíc vybavit sloty. Společnost se bude obchodovat na NASDAQ pod burzovním symbolem FB:' (ne, jako jeden šprýmař navrhl, "JAKO").
že byl zamítnut první návrh.) Skutečné poslání bylo "učinit svět otevřenější a připojen," já.e.více otevřít připojení přes Facebook don ' t starve mod extra sloty. Příjmy se zvýšily každý rok od $153m FB zaznamenán v roce 2008, a tržby v roce 2011 vzrostly o s po sobě jdoucími quarter don ' t starve mod batoh a amulet sloty. Mezi nespočet dalších FB skladem držitelů, kteří mohou očekávat, že jít z hadrů-na-Monty-Popáleniny-bohatý po IPO, každý je oblíbený, má být David Choe, graffiti umělce, který zdobí zdi FB je první kancelářských prostor a kdo zhodnotila namísto platby v hotovosti v celkové výši "tisíce dolarů." Choe úsilí se sprejem se nyní očekává, že sklízet ho nahoru $200 metrů. Sociální sítě gigant se snaží zvýšit $5b, uvedení jeho ocenění někde kolem bilión dolarů. Zuckerberg vlastní 29.2% pre-IPO akcií, ale i po IPO, bude cvičení 57% kontrolu nad společností seznam nízký rozptyl.

Jen kopírovat to, co [Zynga konkurenti] dělat a dělat to, dokud si jejich čísla." Pak znovu, jak později řekl Pincus VentureBeat.com on si myslí, že lidé v jeho odvětví "jsou určující inovace liší od způsobu, jakým jsme." A duševního vlastnictví, právníci?Jak se definují?Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre hrací automaty. FB je aktivní uživatelská základna rostla v loňském roce o 39% na 845m (360m, které používají místo šesti ze sedmi dnů v nedávném průzkumu), a to navzdory skutečnosti, že FB má ještě proniknout do Čínské internetové volebním obvodu.

Kupující si také vybírají