Trik Menang Slot Koi Brány

Provozovatelé on-line služeb PartyPoker se staly oficiální on-line herní partner ze dvou hlavních amerických sportovních týmů trik menang slot koi brány.

NBA Philadelphia 76ers a New Jersey Devils z NHL, oba dva, kteří jsou převážně ve vlastnictví podnikatele Joshua Harris, se dohodli, multi-rok jednat s poker obři. Uspořádání, které zahrnuje také Ďáblové domácí aréně Prudential Center, viz "co-brandové aktiv", postavený pro fanoušky obou sérií, stejně jako místo konání big rock casino v espanola. Nové propagační nazývá 'Dream Seat Series' umožní fanoušci se nachází v New Jersey, kteří hrají na nj.partypoker.com soutěžit o ceny, jako jsou pravidelné, u hřiště a VIP apartmá míst pro všechny Ďábly a Sixers domácí zápasy, silniční výlety s týmy a vstupenky na koncerty v Prudential Center nové mexiko. PartyPoker bude také být začleněny do webové stránky, sociální média kanály a mobilních aplikací Devils a 76ers, stejně jako jejich lístky a pohostinství, v-arena signage a televizní a rozhlasové vysílání reklamy v průběhu hry velký ruleta vyhraje you tube.

PartyPoker povede současný "arena převzetí" jak Prudential Center a Sixers' Wells Fargo Center na 11 big rig ropné plošiny automat. ledna, se fanoušci dostali příležitost se zaregistrovat a vzorek PartyPoker na stanicích po celé arény, zatímco také příjem exkluzivní nabídky. "Jsme hrdí na to, přivítat PartyPoker pro naši rodinu, jak jsme vydejte se na vzrušující cestu s inovativní, globální lídr v oblasti digitálního trhu," řekl Scott O ' Neil, ŘEDITEL Philadelphia 76ers, New Jersey Devils a Prudential Center. Norbert Teufelberger, generální ŘEDITEL společnosti PartyPoker mateřské společnosti BwinParty, dodal: "Jsme nadšeni, že můžeme pracovat s Ďábly a 76ers a aby byli schopni nabídnout své fanoušky skvělý digitální obsah a jedinečný herní den zážitků." "Je afinita mezi hraní v on-line pokerové turnaje a sport – vítězství je o tom mít silnou pozornost, výdrž a skvělý soutěživého ducha.".

Kupující si také vybírají