Co Dělat

Aktivista investor Carl Icahn potvrdil, nákup za 10% podíl ve společnosti Caesars Entertainment co dělat.
To bylo hlásil, minulou sobotu miliardář získal podíly v provozovateli, s Tilman Fertitta také řekl, aby se stal investorem; Icahn udělal pohyb veřejnosti v podání s Securities and Exchange Commission v úterý pokud váš partner má problémy s hazardem. Investor je daleko od spokojený s řízení tak, jak jsou, nicméně, volat pro zastoupení na Caesars rady a vyzývá společnosti, aby prodat sám co dělat v kravatě v blackjacku.

Caesars CEO Mark Frissora oznámil, že odstupuje v listopadu, ale ještě musí být nahrazen a Icahn chce společnost oddálit případné budoucí jmenování co dělat. Fertitta, mezitím hledal "reverzní fúze" s Golden Nugget v říjnu, ale viděl nabídku odmítl Caesars palubě když váš partner je hazard.
Provozovatel je stále prochází restrukturalizací po jeho bankrotu v roce 2015 co dělat. Nejistota je palivový příležitost pro investory, jako jsou Icahn, i když, kdo byl na světě 73-nejbohatší člověk v roce 2018 a od té doby vzrostla na 63, podle Forbes když váš manžel má problémy s hazardem.
Caesars akcie jsou až v roce 2019, poté, co začal rok obchodování na $6.92 a zavírání v úterý na cenu akcií $9.62. kočka costa un aparat automat.

Kupující si také vybírají