Jak Funguje Sázení V Pokeru Práce

Návrh zákona, který umožňuje mobilní sportovní sázení ve státě Rhode Island byl schválen zákonodárci a poslal, aby guvernéra stůl jak funguje sázení v pokeru práce.
Sportovní sázení je v současné době legální v Rhode Island, ale pouze prostřednictvím maloobchodní sázení na Řeka Twin kasina v Lincoln a Tiverton texas holdem poker vs dealer. Nicméně, Předseda Senátu Ruggerio představil mobilní sportovní sázení zákona v lednu, který valná hromada má nyní prošel. Ruggerio byl podporovaný Demokratické Sněmovny Nicholas Mattiello, s jejich úsilí navrhuje vytvoření mobilní aplikace pro Twin River je sázková kancelář texas holdem poker valeur des žetony.
Hráči by se nejprve nastavit účty osobně na jedné z Twin River casinos, že zdarma vsadit kdekoli v Rhode Island poté texas holdem poker sledovat on-line. Player-sledování technologie si klade za cíl, aby se zabránilo sázení mimo hranice státu co jsou ruce poker v pořadí. Rhode Island vlády, mezitím, bude i nadále dostávat 51% všechny výhry ze sportovního sázení co jsou ruce v texas holdem poker. Předseda senátu Ruggerio řekl: "Rozšiřující se mobilní hraní by poskytnout vhodnou volbou pro ty, kteří chtějí, aby si tuto formu zábavy a otevřít ekonomické výhody za zdmi Twin River."Oceán Stát přijal $13.1 m v rukojeti během jeho první celý měsíc o legalizaci sportovního sázení (prosinec), generování sportovní sázení příjmy $958,000..

Kupující si také vybírají