Jak Kryt Schránky Ve Dveřích

Nová společnost drew nadšené recenze na loňské Global Gaming Expo, kde se ukázalo, jeho první hra, Běh Bohaté Závodní, který bude pravděpodobné, že bude společnost je první hra pro testování a udělování licencí jak kryt schránky ve dveřích.

Las Vegas-založené Paul Steelman, který je navržen tak, kasina z Pásu na Vietnam a Macau, řekl státní výbor pro Kontrolu hazardních že je pouštějí do dovednost-založená hra, design s dceřinou společnost pro své architektonické firmy s názvem Soutěže Interactive LLC.Řídící Desku, setkání v Carson City, jednomyslně doporučila licenční Steelman, generální ŘEDITEL Steelman Partners, jako výrobce a distributor. Macau herní příjmy očekává růst téměř o 10 procent v roce 2017, a to díky nové casino otvory a zlepšující se Čínské VIP segmentu, podle nové zprávy agentury Fitch Hodnocení jak pokrýt většinu ruletě. Nevadské Herní Komise se očekává, že zváží doporučení na Únor.

Steelman řekl regulátory on dostal jeho start v podnikání pracuje s Steve Wynn, kdy byl vyvinut Mirage jak pokrýt schránky ve dveřích. Od té doby, on pracoval s každou hlavní Las Vegas herní společnost a vybudovali vztahy s mezinárodní společností pro projekty v Jižní Africe, Kambodži, na Filipínách a v Austrálii. penn a teller poker žetony.

Kupující si také vybírají