Co Znamená šířit říct V Hazardu

Dodavatel Vědecké Hry bylo nařízeno zaplatit $315m do skupiny konkurenčních společností po ztrátě AMERICKÉ antimonopolní případ co znamená šířit říct v hazardu.

Chicago porota rozhodla, Vědecké Hry dluží náhradu škody ve výši 105m, ale tento poplatek byl automaticky ztrojnásobil, podle amerického antimonopolního práva co znamená pojem všechno v mysli. Las Vegas-založený dodavatel se považuje za zahájené frivolní patent soud, aby pomoci řídit trh pro automatické karty-krysy v kasinech v pokeru.
V roce 2012, Shuffle Tech, Aces Up hry a Poydras-Talrick Hospodářství spojili své síly, aby soutěžit v automatické karty-míchač trhu co znamená pojem big casino říct. Nicméně, žaloba byla podána vycházející Shuffle Tech použil Vědecké Hry patentovaná technologie neoprávněné plánovač s časovými sloty office depot.

V reakci na konkurenční firmy tvrdil, že US Patent and Trademark Office byl uveden v omyl tím, že příliš široké a neplatné patenty, které vyvrcholily v tomto týdnu verdikt plánovač s time slots app. Vědecké Hry, mluvčí Susan Cartwright řekl v prohlášení: "společnost Se domnívá, porota špatný výsledek a bude se snažit jak hledání odpovědnosti a náhrada škody jak před soudem prvního stupně, a pokud je to nutné na odvolání."Scientific Games se v poslední době podílí na realizaci sportovního sázení v USA a nedávno podepsal partnerství s operátorem Caesars Entertainment, pokrývající New Jersey a Mississippi. plánovač s časovými sloty a udělat seznam.

Kupující si také vybírají