Co Je Double Barrel V Pokeru

Po připojení k Paddy Power Facebook Messenger bot, mohou zákazníci napsat zprávu podrobně se vsadit, že chtějí místo, s Onionsack platforma schopni porozumět a provádět transakce vyjádřené. V raných fázích Onionsack rozvoj, trh pro Onionsack platforma byla mezeru v herním průmyslu co je double barrel v pokeru. Onionsack SaaS platformu pro zasílání zpráv je nyní používán několika hlavních sázkových značek ve velké BRITÁNII a Irsku, včetně Paddy Power, William Hill, Ladbrokes a Tote UK/Betfred, stejně jako PMU ve Francii co je donk sázení v pokeru. Května 2017 – Bet messaging platformy poskytovatele, Onionsack, vyvinula průmyslu-první chatbot pro Facebook Messenger, který umožňuje hráčům sázet přímo přes aplikaci, s Paddy Power první bookmaker jít žít s novým produktem co je double ball ruleta. "Naši zákazníci budou moci požádat o kurzy a přijímat push oznámení na míru jejich vlastní sázení zájmy, a vychutnat si denní porce Paddy Power neplechu a zábavu." Onionsack CEO Jonathan Power řekl: "téměř celý svět připojen na Facebook, logickým krokem je umožnit zákazníkům, aby si vsadit přes sociální média gigant Messenger aplikace poker stránky. Zákazníci mohou také přijímat individuální sportovní aktualizace přes push oznámení navržen tak, aby poskytují větší míru uživatelské zkušenosti.
Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre které mnoho bonus. Kromě toho, Paddy Power je zábavné videa, blogy a podcasty mohou být také zobrazit pomocí aplikace při kliknutí na tlačítko poker stránky.
Onionsack technologie může pochopit zákazníka zprávy v jejich vlastní přirozený jazyk, a převést zprávy do sázkových transakcí. Onionsack-poháněl bot poskytuje průmysl-první umožňuje sázkařům uzavírat sázky prostřednictvím aplikace, sociální zpráv, 22.

"Naše inovativní transakční bot umožňuje přesně to, poskytující sázkaři s ještě jednodušší způsob, jak sázení přes instant messaging které často vyhrát.

Kupující si také vybírají