Kolik Karet V Pokeru Texas Hold ' Em

To je zajímavý vývoj s ohledem na množství nejasností, které existovaly v této oblasti, když první zprávy zlomil návrat k online pokeru ve Spojených Státech. Oni zlomil zprávu, že čtyř hlavních online pokerových heren v New Jersey začal ukládání historie hand na svých databázích, a rád Hold ' em Manager (HEM) a PokerTracker (PT) nastěhoval začít nabízet podporu pro svůj software.
Oni si uvědomili, že jejich chléb a máslo je rekreační chuť, a ne profesionální kolik karet v pokeru texas hold ' em. Bill Rini, Vedoucí Poker na WSOP, reagoval na veřejné zákazníka dotaz na použití Hudy tím, že říká, "zeptal jsem se našeho dodržování tým o Hudy.Říkali, že tam bylo nic v nařízení o Hudy," než budeme pokračovat, "požádal jsem je, aby požádat [New Jersey Division of Gaming Enforcement] vyjasnit kolik karet v pokeru.
Můžeme interpretovat tak, že znamená, že Hudy bylo dovoleno, a tak jsme udělali hand historii k dispozici." A to nejlepší... Dostali zpět k nám, aby nám řekli, že oni byli rozhodování o věc v této době kolik karet v blackjacku.
Takže drak má dobře a skutečně propuštěn a brzy rekreační hráči budou cítit teplo od těch, které jsou pomocí speciálně na míru software, který jim umožní vyhledat a zničit kolik karet můžete dostat v pokeru. A já si myslel, Americký online pokerový průmysl byl skutečně věnovat pozornost tomu, co se děje na odvětví, ve zbytku světa?To není prosperující tržiště v okamžiku, a pokerový průmysl jako zvýrazněné chybu v udržení a přilákání rekreačních hráčů pokeru je elektronická ruleta opravdu zcela náhodné. Pokerfuse odvedli vynikající práci o podávání zpráv o použití ruční sledovací software ve státě New Jersey v posledních týdnech.

Kupující si také vybírají