Mn Oddělení Hazardních Her A Alkoholu

Každý kompaktní změnit, musí být přidán do Spolkového Rejstříku před tím, než se stane platným. Dům Billa 2638 byl schopen projít v Senátu a Domě a měl silnou podporu obou stran.

Tento krok je poslední v sérii kroků vidět kmenů ve státě begin nabízející služby sportovního sázení v kasinech mn oddělení hazardních her a alkoholu. To by se zásadní právní změny pro kmeny, aby nakonec byli schopni podepsat nový kompaktní zabývá umožnit činnost seznam slot depo pulsa 5000.

"Tato akce je další potvrzení, že státu a kmeny se shodují, že naše kmenové herní systém je bezpečný, regulované, a zodpovědnost, a že to funguje dobře pro oblasti stavu Washington." Pracuje na Legalizaci Prostředí To bylo pokračující úsilí vidět sportovní sázení legalizoval ve Státě Washington.Činnost byla dříve zakázána ve stavu, v důsledku několik omezení. Na kompakty nyní zamíří do Spojených Států, ministrem Vnitra, které mají být přezkoumány seznam slot vklad pulsa 5000 bez výřezu. Cílem je, aby služby a běží ve státě, do začátku fotbalové sezóny.

Mezi schválené kmeny zahrnuje Spokane Kmene Indiánů, Cowlitz Indiánský Kmen, Shoalwater Bay Kmene, Kmene Suquamish, Puyallup Tribe of Indians, a Tulalip Kmeny seznam slotů může vyvážit zdarma. Kmeny se snažili vidět sportovní sázení přidány do jejich kompakty pro mnoho let, ale stát ústava byla v cestě.

Kupující si také vybírají