Otevření Herny V Oregonu

Nicméně, jeden z poražených uchazečů – Vědecké Hry – protestovali proti rozhodnutí o zadání zakázky, aby SBTech, a upozorňuje, že Oregon přišel na to, že rozhodnutí, když to bylo stále běží na pozadí, podívejte se na společnosti.
Pro jeho část, SBTech, který má také operace v Bulharsku a na Maltě, říká, že většina detailů své smlouvy s Oregon Loterie byly zjeveny, a to, co se snaží držet od veřejnosti jsou proprietární obchodní tajemství otevření herny v oregonu. Minulý týden, SBTech získal dočasný soudní příkaz proti úřadu generálního prokurátora, a Oregonian noviny, brání zveřejnění Isle of Man-založená společnost smlouvu s Oregon Loterie poker místnosti blízkosti austin texas.
Generální prokurátor Ellen Rosenblumová (D-OR), dříve nařídil, že SBTech podmínky jeho paktu se stát k dispozici pro veřejné prohlížení poker místnosti. Ale na Jana nashua new hampshire.

10, společnost podala mimořádný žalobu proti státu, loterie režisér Barry Pack, Rosenblum, Oregonian a papír je webová služba, OregonLive.kom pokerová herna mohegan sun parkoviště. Tyto platby jsou údajně zlomený jako $5.2 milionů v roce jedna, 9,1 milionů dolarů v druhém roce, a výši $12,5 milionů v roce 2022.

Zítra, SBTech vrací do Marion County Circuit Court, kde se pokusí přistát předběžný příkaz od Soudce David Leith poker místnosti mgm national harbor. To žaluje stát a jeho největší deník držet detaily pod pokličkou recenze na jackpot city casino.

Kupující si také vybírají