Jméno Pro Gambling Hall

Dopis byl zaslán na SOCIÁLKU subjekty FanDuel a DraftKings New York Generální Prokurátor Eric Schneiderman kancelář objednání je odstranit reálné peníze, služby, od státu po rozhodnutí je třeba hazardní hry podle práva státu.
Schoenke mluvil přispět k širší článek o nedávném vývoji v DFS trhu, které se objeví v roce 2016 Hazardních her Insider Sportovní Sázení Zaměření jméno pro gambling hall. Viděli jsme negativní reakce, a myslím, že je na scestí, v New Yorku, kde se snaží, aby ji zakázat, aby se prohlášení jako firmy se snaží fleece spotřebitelů, což myslím, že je způsob, jak z boundsPeter SchoenkeThe problém byl slyšen Nejvyššího Soudu v New Yorku, což je ještě učinit rozhodnutí, a následuje Nevada oznámení v říjnu, že DFS provozovatelé musí mít licenci k provozování sportovní bazén za účelem provozování real-money služby ve státě černé a bílé union jack příznak význam.
Myslím si, že je velký problém s mnoha Advokát Generálové a volených úředníků černé a bílé union jack materiálu. Matthew Boccio, produkt činnosti zaměstnance na FanDuel, je zařadil uvnitř top 50 DFS hráč žebříčku RotoGrinders, pomocí uživatelského jména PetrGibbons černé a bílé union jack klobouk.
"Viděli jsme negativní reakce, a myslím, že je na scestí, v New Yorku, kde se snaží, aby ji zakázat, aby se prohlášení jako firmy se snaží fleece spotřebitelů, což myslím, že je úplně mimo jak moc vás tip kostky prodejců. "Podle mého osobního názoru si myslím, že to je, že někteří lidé prostě opravdu nechápu, jak denní fantasy sportovní není o moc odlišné od toho, co je kolem za posledních 30 let jak moc vás tip pokud vyhrajete turnaj v pokeru.

Kontrolou byl umístěn na DFS průmyslu po úniku údajů týkajících se Milionářem Maker NFL soutěž o DraftKings písemné content manager Ethan Haskell, který byl umístěn v říjnu, stejný člověk, který údajně vyhrál 350 000 dolarů, hrát s FanDuel ve stejném týdnu, že data unikly jak moc vás tip casino hostí. Přihlásit se můžete přečíst časopis ..

Kupující si také vybírají