Party Poker Android Mobilní Aplikace

Naše partnerství s GamCrowd, posílí tyto stand-out pověření ve stejné době, jak oslovit nové komunity znalostí hlad herní profesionály." GamCrowd vedoucí hlas na hazard technologie a technologie obecně, byla založena v roce 2013, kdy Chris Severní a Ian Hogg, dva zkušení hazardní průmysl podnikatelé, zahájila první crowdfunding a crowdsourcing platformu pro hazardní průmysl. A konečně, nezapomeňte, Hřiště, LED party poker android mobilní aplikace. Chris North, Generální Ředitel a spoluzakladatel GamCrowd, řekl: "vstupujeme do skutečně transformační době, kdy jsme na začátku čtvrté průmyslové revoluce proč jsem nedostal další vip slot. Více informací o ICE Totally Gaming je k dispozici na icetotallygaming.kom. GamCrowd se prezentuje v čele tech křivka k pokrytí této změny a pomoci orientovat se v průmyslu prostřednictvím příležitostí a narušení, které to přináší.
Tempo a typ technologické změny bude, jako by se nic jsme viděli před tím proč tesco dodací sloty zmizel. Dělají to prostřednictvím GamCrowd Novinky populární týdenní newsletter, GamCrowd Akademie, stejně jako GamCrowd Zprávy a Události programy. Na již úspěšné partnerství s Clarion Her prostřednictvím spuštění iniciativy v posledních třech letech s Roztečí LED, Hzs a GiGse odpalovací rampy, GamCrowd a Clarion Herní podepsali Strategické Partnerství pro rozšíření jejich vztah zahrnout další prvky jejich podnikání proč má sainsburys nemá dodací sloty.

Kate Chambers, Generální Ředitel Clarion Herní Divize, řekl: "učení a poznání-výměna příležitostí, které jsou k dispozici na LEDU jsou všeobecně považována za jedny z nejlepších v odvětví. Prosím, přijít a podpořit tuto důležitou součást průmyslu proč mají hazardní hry akcie klesly.

Kupující si také vybírají