Co Má Za Zbraň Na Mysli Poker

Pro více informací o této verzi, nebo uspořádat rozhovor, prosím, kontaktujte Lewis Phillips na Náměstí ve Vzduchu na 020 3542 4893 nebo [email protected] O Enteractive Enteractive je předním poskytovatelem přehrávač uchování řešení pro průmysl iGaming. Vyvíjeli jsme služby na tři roky s cílem, aby se to stalo, a teď je to tady. Následující jednoduchá integrace, CRM manažeři mohou jednoduše sedět a dívat se, máselnice sazby pokles a aktivní hráči vrátit, řídit spodním řádku výsledky s žádné riziko." Enteractive bude demonstrovat (Re)aktivace Cloud SiGMA v roce 2018 stojí ST106 a ST125, mezi 28-30 listopadu na Maltě, Veletrhy A Konvence Centra v Ta' Qali co má za zbraň na mysli poker.

Prostřednictvím (Re)aktivace Cloud, operátoři mohou znovu zapojit své hráčské základny s Enteractive špičkové jeden-na-jeden osobní přehrávač rozhovory, což vede až k 50% hráčů znovu-ukládání. Nová automatická služba, která je nyní žijí s Betsson Group, je možné pro operátory, pro připojení k Enteractive proprietární platformu pro komplexní hráč opětovné aktivace a aktivace s 100% zachována řízení v reálném čase co znamená utg znamená v pokeru. Připojení přes jednoduché API integrace, platforma umožňuje AI-driven zapojení plánování a optimalizace, s myšlenkou, že snadno konfigurovatelné nastavení pro bonusy, uplynulo období a další klíčové parametry. Mikael Eliasson, Odchozí Strategie Manažer v kasinu Betsson Group, řekl: "pracovali Jsme s Enteractive po mnoho let a s (Re)aktivace Cloud, oni jsou opravdu vstoupil do hry, aby se hráč uchovávání a prvotřídní kvalita máselnice prevence snadné použití a základním nástrojem, že žádný subjekt může být bez. "To také chrání naše data, týkající se obecného nařízení o ochraně údajů, od společnosti - a perspektivy zákazníka, aby si být jisti, že vše je nakládáno s ohledem na jejich integritu a ochranu pro všechny zodpovědné hraní související oblasti." Enteractive generální ŘEDITEL Mikael Hansson zní: "(Re)aktivace Cloud je skutečný hra měnič co znamená rozptyl znamená v pokeru.
Jejich klienty v rámci hazardních her patří přední jména jako Betsson Group a Herní Innovation Group. AI-řízený platformu pro podporu přehrávač retence a snížení odchodu zákazníků sazby na Maltě, ve středu 14. listopadu 2018: Enteractive, průkopník v přehrávači uchovávání řešení, zahájila (Re)aktivace Cloud – iGaming průmysl je první plně rozvinutou, AI-řízený platforma pro rozsáhlé osobní přehrávač uchovávání a win-back harrah ' s lake tahoe slot turnaje.

Kupující si také vybírají