Program Poker Pasino Saint Amand

"S IMG ARÉNĚ, jsme rádi, že zahájí nejlepší virtuály výrobky dostupné na trhu ve Španělsku program poker pasino saint amand. Naši hráči se mohou těšit na zbrusu nový herní tvrzení, že bude mít Zlatý Parku zážitek na další úroveň." Ředitel Operací pro Technalis, Alejandro Serrano Zaera, poznamenal... Podle podmínek dohody, Londýn-se sídlem firmy je celý virtuální sportovní portfolio, které zahrnuje okamžité fotbal, tenis, koňské dostihy, klus, jízda na kole, speedway, dostihy a plochá dráha, nyní odešel žít s operátorem přes Madrid-založená technologie společnosti Tecnalis' Alira herní platformy pro Španělsko a latinskou Ameriku program poker casino du port.

Kromě toho, integrace s Tecnalis, vedoucí herní platformou na španělském trhu a umístí sebe jako jeden z lídrů v LATAM trzích, umožňuje jednoduché a efektivní cestou k integraci obsahu pro širší skupiny operátorů po celém Španělsku a latinské Americe." Globální přítomnost: Zahájen v roce 2012, IMG ARENA je virtuální sportovní portfolio je v současné době dodávány do více než 50 operátorů po celém světě absťák na hraní hazardních her. V roce 2019, 56 milionů diváků po celém světě sledovali více než 175 milionů hodin IMG ARENA obsahu.. Britské sportovní sázení služby a obsah hub IMG ARENA schválila nové partnerství dohodu se španělským provozovatelem kurzových sázek Golden Park, který viděl jeho virtuály produkty zahájit s GoldenPark.es, skupina on-line herní značky krachuje kvůli hazardu. Také komentuje nové partnerství, Golden Park manager, Victor Sánchez, řekl...
"Golden Park má významně investovala do uvedení inovace na své hráče, a zvolil ideální způsob, jak zvýšit zapojení pomocí našeho virtuály produkty. Boost zapojení: Senior Vice Prezident pro Komerční IMG ARENA, Max Wright, komentoval novou dohodu v oficiální tiskové zprávě, řekl... "Tato dohoda představuje důležitý krok v růstu naší virtuály podnikání, zajištění IMG ARENA trhu přední postavení na španělském trhu jde all-in poker gif.

Kupující si také vybírají