Rounders Poker Club V San Antonio

Diskuse čas začátku a jeho moderátorem bude brzy oznámeno rounders poker club v san antonio.
Blockchain & Bitcoin Konferenci v Thajsku bude funkce panelová diskuse: čtyři blockchain odborníci budou mluvit o tom, ICO nařízení v Thajsku rounders poker místnosti. On je podnikatel s rozsáhlými zkušenostmi; high-tech nadšenec a jeden z prvních blockchain následovníky saginaw michigan. Zaměří se na možné změny a zákony týkající se mezinárodních organizací pro Suroviny, která by mohla být přijata v roce 2018 rounders poker room v san antonio tx.
Edmund John Lowell (Hong Kong), podnikatel žije a pracuje v Asii od roku 2011. Patanakua spolupracoval s předními hráči v odvětví finančních a zdravotnických služeb, stejně jako tvůrci politiky s cílem pomoci podporovat inovativní nápady a technologie jak pořádat pokerové noci doma.

Odborníci se specializují v různých odvětvích a představuje rozmanité společnosti, diskuse se proto představí několik názorů na blockchain nařízení vydat.Účastníci diskuse Sathapon Patanakua (Thajsko), MD a Zakladatel SmartContract a BLOK MD, účastník Thajské FinTech Společnosti jak hostit zdarma online poker turnaje. Jason Corbett (Thajsko), Managing Partner z Hedvábí Právní (Bangkok-na základě práva společností) jak host poker noc.

Kupující si také vybírají