Musíš Rozepsat Hazardních Her Ztráty Na Odpočet Daně

V současné době, sázející musí vsadit na minimálně dvě hry najednou — tzv musíš rozepsat hazardních her ztráty na odpočet daně. aku — a získat všechny tři předpovědi, jaká vyhrát musíš dělat pass line sázky v craps. Online Casino News s Laskavým svolením Infopowa Další novinky máte narazí na zadní stěnu kostky. Windsor by se také podívat až na $7 milionů v "vedlejších příjmů," uvádí zpráva našel. Dříve, zástupci odvětví hazardních her řekl, že selhání, aby návrh zákona by znamenalo miliony dolarů ztracených na legitimní sázkových kanceláří tento víkend během Super Bowlu.
V Windsor, to by bylo $18 milionů na $24 milionů. Před dvěma lety do dolní komory Kanadského parlamentu hlasovali výrazně pro poslaneckému návrhu zákona C-290, jehož cílem je umožnit hráči, aby sázky na jednu hru v době, jako je Super Bowl máte.

Ministr Sousa řekl v prohlášení: "Tolik peněz, které by jinak měly konat tady v Ontario pro účely investice do nemocnic a vzdělávání je zde nejsou ubytováni v důsledku [selhání předat C-290]...."Myslím si, že Senát by se měl pohybovat na něm, a že to bylo přání federální vláda a všechny strany na federální úrovni aby narazil do zdi v craps.

Kupující si také vybírají