Dělat Tesco Pouze Vydání Sloty O Půlnoci

Mezinárodní on-line sázkové firmy K8.com oznámila, že se dohodla na partnerství jednat s EFL mistrovství high flyers Cardiff City FC, dohodu, která bude vidět, že se stal kluby oficiálním sázkovým partnerem dělat tesco pouze vydání sloty o půlnoci. Podle podmínek partnerství dohodu, K8 bude stanice sázení stánky kolem klubů 33,000 sedačková Cardiff City stadionu na matchdays, poskytuje speciální kurzy a akce pro kluby fanoušků jeden z druhu poker software.

Firma bude také běžet den utkání soutěže v průběhu celé sezóny, což fanoušci možnost vyhrát vstupenky, pohostinství a peníze nemůže koupit' Cardiff City zážitky. Klub se v současné době horní části EFL šampionát vyhrál sedm zápasů z jejich prvních deset zápasů jednou v noci casino promo kód.
V prohlášení oznamující dohodu o klubech, webových stránkách, Luke Gilsenan, K8.com vedoucí marketingu, řekl: "Jsme potěšeni, že se stal oficiálním sázkovým partnerem Cardiff City Football Club. "S oddanou a vášnivou fanouškovskou základnu a s pohonem a ambice na povýšení, toto partnerství přinese fantastické povědomí o značce pro K8.com což je zásadní pro nové značky, jako jsme my." Cardiff City Výkonný Ředitel a generální ŘEDITEL Ken Choo, řekl, že partnerství: "Jsme rádi, že mají K8.com na palubě jako náš oficiálním sázkovým partnerem pro sezónu 2017/18 jeden z druhu poker. "Jsem si jistý, že Cardiff City příznivců se těšit na soutěže a nápady, které oni postavili pro ně.".

Kupující si také vybírají