Rychlý Způsob

"Chci tě chcete-li odeslat zprávu znovu," řekl Cassidy Freeland, podle Blackburn Zprávy rychlý způsob. Jedním z těchto států je v Michiganu, jen krátký výlet jižní Ontario jak se naučit poker. Vrátím se zpět a přemýšlet o to." "Asociace odhaduje, že Kanaďané se vsadit o $14 milionů za rok v offshore sportovní knihy, zastínily 450 milionů dolarů, které je právně sázku s Kanadským operátorů." Docela jistá, že by měla být $14 miliardy, ne miliony. jak hazardní společnosti vydělat peníze. "Je to deset let starý soubor, který je třeba řešit." Dělali nějaké dojem na pravomoci, které být?Ministr Freeland bylo nezávazné jak hazard zničil život.
"Právě přes příkop, tam to bude jeden sportovní sázení," řekl Cassidy z Michiganu, podle the Windsor Star jak hazard účinky na mozek. I když uznává, že herní právo není součástí Freeland portfolio, Cassidy trval na tom, že ministr přinést své poselství přímo Premiér Justin Trudeau.

David Cassidy, prezident Unifor Místní 444 unie, čelí Kanadský Ministr Zahraničních Věcí Chrystia Freelandová na téma během zasedání tento týden jak hazardní zájmy koupil zemi. "Nemám opravdu pochopit odpor k něčemu, co by vytvářet pracovní místa, ne jen v naší obci, ale v celé Kanadě." Na rozdíl od USA, které potřebné mezník rozhodnutí Nejvyššího Soudu k otevření dveří na sportovní sázení, změna zákona v Kanadě by být relativně jednoduché.

Kupující si také vybírají