Hodnota žetonů V Chile

Live cash game loď byla v plamenech hodnota žetonů v chile. "Erä_Koira" dodal KOPEČEK název Turbo Championship of Online Poker (TCOOP) a World Championship of Online Poker (WCOOP) tituly hodnota kasino čipy.
Události vytáhl v 573-účastníků, a Sergio Aido skončil čtvrtý. Porazil 56,310 účastníky na ten den hodnota žetonů v pokeru. Finská hvězda sundal 239-účastník, $2,100 Turbo event za $92,000.

"Bylo to, jako bych se chystal zvracet," řekl blogu. Den vítězství pro bývalé vítěze Sunday Million, Turbo Series Main Event vítězů, a stoupenci starých hodnoty pokerových žetonů. Hráči broušení Spring Championship of Online Poker (SCOOP) na PokerStars breezed prostřednictvím třetí den akce. 'L1VeYRdrEamS' vyhrál $2,100 buy-in Sunday High Roller za $177,085.12 po vybojovat sladkou tři-handed deal strat ruleta cs go cache. Mluvení na PokerStars blogu po jeho vítězství, se Daenarys T' mluvil o jeho slzy radosti, a pokorně popsal, jak když devět rukou neměl tušení, jak hrát, protože jeho nedostatek pochopení ICM podivnější než ráj pokerové scény.

Kupující si také vybírají