Kasina A Pokerové Herny V San Diego

Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre kasina a pokerové herny v san diego. Druhé vydání American Poker Konferenci vystoupí hlavní řečníci jako iBus Media Matthew Parvis, iGaming Konzultant John Caldwell, a World Series of Poker je hlavní, Nolan Dalla.
Poslední panel v den, kdy je naplánován na 11:30-12:15 a nese název: Hráči panel: jak zlepšit kolektivní iniciativy mezi hráči společenství, aby účinně dopad na průmysl. na místě croissanty a kávu kasina s ruletou v arizoně. Zdravý okolí SLS Hotel v Beverly Hills bude roll out na červeném koberci jsou hazardní hry výhry za vydělané příjmy.

Druhé vydání American Poker Konference začíná v pátek 25 jsou hazardní dani v pa. Dalších 15 minut odpočinout, pak máme první panel den jsou hazardními hrami v usa legální. V 9 hodin tam bude 30 minut diskuse na rychlý pokrok eSports industry, a, co je to poker se mohli učit od. To slibuje, že bude velmi vzrušující den. Jakmile konference je hotovo, budeme mít Global Poker League (GPL) Návrh a American Poker Awards (APA) kdo vlastní tropicana evansville casino. února v 9 hodin.

Kupující si také vybírají