Což Je Krok Z Největších V Pokeru

MGM Resorts International Předseda představenstva a generální ředitel Jim Murren bude poskytovat proslov na Global Gaming Expo v Las Vegas což je krok z největších v pokeru. Americká Herní Asociace a Reed Exhibitions, které společně produkují G2E, řekl Murren očekávalo se, že adresa delegátů na stav herního průmyslu, růst, příležitosti existují, a to, co tyto možnosti znamenají pro herní průmysl jako celek což je krok vyšší v pokeru.

G2E se bude konat Oct což je na cestách je největší poker. 4-6 v Sands Expo and Convention Center je hazard zdaněn v austrálii. Murren adresa je naplánováno na odpoledne Oct. DENVER — Mnoho z Colorado kasina se vyhnout stovky tisíc dolarů v roční daně přes mezeru ve státních předpisů pro hraní her. Podle Colorado zákon, casino operátoři mohou získat až tři prodejce licencí, i když kasina jsou umístěny na jednom místě a na trh uváděny pod jedním názvem je hazard zdaněn v kanadě.
Podle Denver Post, držení více licencí snižuje společnost, je daňové zatížení, protože stát je odstupňované daňové struktury, která poplatky kasina s menšími příjmy za výrazně nižší cenu, než větší operace je hazardní dani v nás. Minulý týden Gov. John Hickenlooper požádal o rezignaci tří poslanců státní herní komise, s odvoláním na jejich rozhodnutí dát kasina, další daňové úlevy je hazard. Hickenlooper řekl, že herní průmysl je výnosný a kasina dělají mnohamilionové investice. stejně jako sázení.

Kupující si také vybírají