Co Se Rýmuje S Poker Face

Zpoždění dal čas, aby Guardian a představitelé města, aby vypracovala pětiletý plán hospodářské obnovy, ale plán neuspokojil ty, v Trentonu.
Město je $500 milionů v dluzích, a má fiskální provozní rozpočet, který je podfinancovaný o $100 milionů. To byla ta dobrá zpráva co se rýmuje s poker face. Herní příjmy jsou stagnuje, nezaměstnanost roste, a tam je prostě není dost peněz na financování programů co ruleta čísla zasáhla nejvíce. Oddělení pro Záležitosti Společenství odmítl plán obnovy vztáhl Atlantic City, protože to neměl obsahovat vyrovnaný rozpočet pro rok 2017, a ani adekvátně reagovat na rostoucí finanční dluh co roi znamená.

Tento krok je vyvrcholením hořký politický diskurz mezi Guvernér Chris Christie (R) a Atlantic City Starosta Don Guardian (R). Přesnou cestu Christie a Trenton plán, aby se za účelem omlazení města je nejasný.
Přesto, že starosta byl spíše klid s novináři po rozhodnutí tento týden, Atlantic City Předseda Rady Marty Malý řekl, "To je určitě smutný den v dějinách Atlantic City." Atlantic City vůdci jsou dumal, zda bojovat proti státu, jednání u soudu že v pokeru. Kritici státu převzetí Atlantic City poukazují na skutečnost, že to není poprvé, co Trenton zasáhl v podnikání na Promenádě co říká bible o hazardních hrách. A v roce 2015, Christie jmenoval krizového manažera pozorovat fungování letovisko je vláda a zprávu zpět do Trentonu.

Kupující si také vybírají