Je Hazardní Hry Výhry Daňově Uznatelné

Finská monopolní operátor Veikkaus předpovídá, že ztratí 50 milionů eur ($55.5 m) v roce 2020 příjmy, vzhledem ke své nové závazky v oblasti společenské odpovědnosti opatření je hazardní hry výhry daňově uznatelné. Provozovatel očekává, že její zisk klesne na přibližně 963m, stejné příjmy, vytvořené v roce 2014, zatímco stále působí jako tři samostatné společnosti. V průběhu roku 2020, provozovatel se zavázal, že zavést povinnou identifikaci v jeho hrací automaty a další hry, výrazně snížit počet distribuovaných hrací automaty, se odhaduje na přibližně 3500, a zavést nový, zodpovědnější marketingové strategie.

Veikkaus také oznámila, že bude aktualizovat svou finanční metody podávání zpráv v souladu s Mezinárodními Standard účetního Výkaznictví je hazardní hry výhry dani v austrálii. Mluvení na mediální konferenci v říjnu, Olli Sarekoski, generální ŘEDITEL společnosti Veikkaus, připustil provozovatel nebyl dostatečně snížit hazardních her problémy, slibovat, poskytovat více zodpovědný herní prostředí pro své zákazníky je hazardní hry výhry dani v kalifornii.
On řekl: "navrhovaná opatření jsou součástí Veikkaus' nový strategický plán, kde odpovědnost hraje velmi důležitou roli. Bezpečnější a zodpovědnější herní prostředí bude základem všeho, co v budoucnu."Veikkaus uvádí 4% poklesu příjmů, rok-na-rok za devět měsíců do září 2019. zahradní star casino gold coast.

Kupující si také vybírají