Slot Machine Online Gratis Novomatic

Premier League fotbalového klubu Hull City oznámili tříletou smlouvu s SportPesa mít Keňský operátor jako jeho oficiálním sponzorem slot machine online gratis novomatic.

Na SportPesa bude logo nápisem na boku je doma, daleko a třetí košile až do roku 2019, nahradí předchozí sponzorů Flamingo Land. Největší obchod svého druhu v historii klubu, bude to také vidět Hull City cestovat do Afriky pro hru s Keni vybrat stranu.

Společnost byla založena v roce 2014, SportPesa je hlavním sponzorem nejvyšší příčku v Keni, na fotbal žebřík – SportPesa Premier League – zatímco to je také oficiálním sponzorem tuzemské kluby Gor Mahia a AFC Leopardi. Obchodní Manažer pro Hull City Tigers, Šimon Král, řekl: "Jsme potěšeni, že forma tříletého partnerství s SportPesa slot machine online gratis igt.

"SportPesa jsou mnohem víc než jen sázení značky, je to společnost, s obrovskou stopu napříč grassroots sport v Keni, stejně jako zbytek Afriky. "Dohoda je zdaleka největší v naší historii a znamení naše ambice růst našeho klubu a stal se jménem domácnosti v našem sportu po celém světě." Ronald Karauri, SportPesa generální ŘEDITEL společnosti, řekl: "je To velký milník pro SportPesa jak to označuje škálování Keňský značky na globálním trhu slot machine online gratis sahara.

"SportPesa platforma bude k dispozici ve Spojeném Království a později v roce přítomny v několika Afrických zemích slot machine online gratis libri. "Jeden rok od teď budeme mít přítomnost v nejméně čtyři kontinenty. "I jako globální značka, zůstat v souladu s našimi základními hodnotami, které centrum kolem grassroots sport a rozvoj společenství bude replikovat úspěch SportPesa se těší v Keni." Potvrzení SportPesa je vypořádat se s Hull City znamená, že deset Premier League strany jsou nastaveny na být sponzorovány provozovatelů hazardních her v sezóně 2016/17 pravidlo blackjack scratch. Mezi nimi jsou Stoke City (Bet365), West Ham United (Betway) a Sunderland (Dafabet)..

Kupující si také vybírají