Jak Se Stát Nájemce Automat

Super Bowl 50 právě skončila, ale pro Las Vegas bookmakerů je to nikdy příliš brzy začít hledat na příští rok budoucnosti-kniha šance. Března.

Seattle Seahawks, New England Patriots a Pittsburgh Steelers všechny otevřené jako samozvaní favority na 8/1 jak se stát nájemce automat. Jiné pozoruhodné názvy sledovat, zahrnout, New York Jets obranný konec Muhammad Wilkerson, Carolina Panthers cornerback Josh Norman, a Washington Redskins quarterback Kirk Cousins slot na něž se nevztahuje clusteru. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.

San Francisco 49ers, s nový trenér Chip Kelly, je druhý nejdelší na 60-1, zatímco Cleveland Brown, na 200 až 1, je největší, dlouhý záběr na tabuli.Žádný jiný tým má šance na triple-číslice slot trysky. Dallas Cowboys se v 14/1 a letošní mistr Broncos zaostává v 20-1 slot oznámení pro covid vakcíny. Března pro jeho Deflategate případě a nezapomeňme na problémové zadák Johnny Manziel, kdo bude propuštěn Browns, jak mu čelit trestní vyšetřování domácího násilí, napadení.
Pro Broncos, první akční plán pro Denver Broncos je rozšířit obránce Miller smlouvy diamond casino loupež výplaty split.

Kupující si také vybírají