Pompano Beach

V neděli večer je nudný Super Bowl LIII zápas mezi New England Patriots a Los Angeles Rams údajně přinesl jen kolem 35 milionů dolarů v oficiální sázky od sportovní nadšence v New Jersey pompano beach. Post-PASPA možnosti: Podle pondělní zprávy z Reuters news service, minulý víkend vydání výroční Americké fotbalové mistrovství hra byla první, které se konalo od Května je neplatnost Profesionální a Amatérské Sportovní Protection Act (PASPA) a následná premiéra o legalizaci sázkových kanceláří ve státech Mississippi, New Jersey, Rhode Island, Delaware, Pensylvánie, Západní Virginie a Nové Mexiko.

New Jersey underwhelms: news service oznámila, že New Jersey je případný Super Bowl LIII sportovní sázky tally bylo daleko méně než $100 milionů úředníků v Garden State' již dříve předpověděl, zatímco sázkaři vyhráli kombinované výši přibližně 4,6 milionu dolarů isle casino sanace. V okolí Delaware, Reuters hlásil, že v neděli večer je zhlaví fantastická přitahuje souhrnné rukojeť o 2,2 milionu dolarů jako milovníci zaznamenány souhrnné vyhrát $643,041. Nevada čistá výhra zlepšuje: Nevada je jediný stát, aby nabídli legalizoval sportovní sázky, než zrušení PASPA a CalvinAyre.com hlásil, že provozovatelé tam viděl jejich poslední Super Bowl-související zvládnout pád o cca 8% rok-na-rok na hit jen plachý $146 milionů eur, přestože jejich čisté win vzrostly o 880% dosáhnout téměř $10.8 milionů pompa olio ape poker benzina. Další analýzy potřebné: Dustin Gouker, sportovní analytik pro PlayNJ.com údajně řekl agentuře Reuters, že Super Bowl obvykle představují až 40% z Nevada měsíční sportovní sázky zvládnout a že on již dříve předpověděl, že Američané by se vsadil o $325 milionů na letošní první post-PASPA události pompa iniezione ape poker diesel. Gouker údajně řekl agentuře Reuters.. jak se připojit blackjack team. "New Jersey trhu není jako event-driven jako Nevada a není to tak velký cíl, alespoň zatím, pro Super Bowl jak jackpot v kasinu.
To zbývá být viděn, když Super Bowl je jen mnohem menší část obrazu v New Jersey nebo v případě, že čísla bude cesta dolů na únor." jak se připojit k poker klubu.

Kupující si také vybírají