Nejlepší Sloty Na Inn Of The Mountain Gods

SMP eGaming oznámila strategické spolupráce s affiliate souladu odborníci, Rightlander, dodat partnerský soulad vzdělávací program šitý na míru potřebám regulační role v iGaming průmyslu. Kurzu, který bude realizován prostřednictvím SMP on-line Souladu Akademie integruje Rightlander je v hluboké znalosti o affiliate souladu s SMP je velmi úspěšné školení platformy nejlepší sloty na inn of the mountain gods.
Společně poskytují komplexní program, který je vhodný pro úředníky a personál odpovědný za zajištění marketingových kampaní zůstat na pravé straně regulátorů. Ian Sims, zakladatel Rightlander a kdo bude také mluvit na tento týden IGB Live!, řekl: "S nevyhnutelným posunem odpovědnost za dodržování odklon od affiliate manažerů a do rukou specializované úředníky, jsme se stali plně uvědomuje potřebu pomoci lépe pochopit metody, které affiliate partneři na trhu značek. SMP je velmi pokládaný Souladu Akademie je ideální platformou, aby nám pomohli dosáhnout." Obsah kurzu bere uživatelů prostřednictvím real-svět příklady affiliate marketing prokázat, metody, které používají pobočky dodat obsah, ukázat metody, které mohou být použity k identifikaci nevyhovujícího obsahu a jak ušetřit čas tím, rychle zaměřené na relevantní obsah sequenze di numeri usciti alla roulette.

Ted Pepř, Generální Ředitel SMP eGaming řekl: "Nedávné donucovací opatření upozornily na důležitost partnerského vztahu pro operátor celkové kultury dodržování pravidel sequencias udělat poker em portugues. Specialisté na Rightlander jsou odborníci v tomto prostoru, a tak jsme nesmírně rádi, že se dává širší přístup na trh své znalosti v přístupné a oznamované formátu." sequencias mais fortes udělat poker.

Kupující si také vybírají