Mgm Grand Poker Místnosti Umístění

On-line loterie sázení operátor učinila významný dar na charitu zaměřené na podporu osob postižených získaného poškození mozku mgm grand poker místnosti umístění.

On-line loterie sázení operátor Multilotto oznámila Pokrok Preston Chorley a jako jeho první velké BRITÁNII dobrou věc, udělování charity s £10,000 darování mgm grand poker místnosti recenzi. Multilotto vedl kampaň v celé severozápadní Anglii, kteří chtějí najít dobrou věc na podporu a Pokrok byl nakonec vybrán ze seznamu 170 nominací. Pokrok nabízí podporu pozůstalým, rodinám a pečovatelům postižených osob po poranění mozku mgm grand poker room plán turnaje. Multilotto bude nyní hledá podporu více dobrých příčin celé velké BRITÁNII stránky poker vklad jízdy 5000 tanpa potongan. Vedoucí Komunikace pro Multilotto Andrew Clarke řekl: "chceme pomoci těm, příčiny, které přímo ovlivňují životy obyčejných lidí. "Pokrok Preston Chorley a dostat se na opravdu napjatý rozpočet, ale stále se podaří pomoci více než 400 rodiny, kteří byli postiženi poranění mozku stránky poker vklad jízdy 10000.

"Rozšíříme naše hledání dobré příčiny nyní ve velké BRITÁNII a doufáme, že můžeme pomoci mnohem více lidí v budoucnosti." O Multilotto Multillotto je on-line destinací pro zákazníky, kteří chtějí vsadit na širokou škálu mezinárodní loterii jackpot stránky poker vklad prsten 303. Naše dvě největší jackpoty jsou Powerball a Mega Millions ze Spojených Států.

Nabízíme také Evropa je největší nadnárodní loterie EuroJackpot a EuroMillions. Pro další informace prosím kontaktujte: Andrew Clarke, Vedoucí Komunikace a PR na Multilotto 00356 79440091 [email protected] Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.

Kupující si také vybírají