Nejlepší V Hracích Okouzlí Rogue

Zatímco vstupní poplatky mohou sedět mimo rozpočet některých hráčů, každý může kvalifikovat přes nespočet satelitních turnajů pořádaných v průběhu roku a v průběhu akce samotné, která nabízí hráčům šanci vyhrát místo na prestižní Aussie Millions "Hlavní Události" za zlomek AUD$10,600 vstupní poplatek.

O CROWN Crown MELBOURNE Melbourne je Austrálie je přední integrovaný zábavní resort, který přitahuje přibližně 20 milionů místních, vnitrostátních i mezinárodních návštěvníků každý rok, na jeho 560,000 metr čtvereční zábavní komplex nejlepší v hracích okouzlí rogue. ledna – neděle 3 nejlepší v hracích okouzlí warlock. Pro více informací o Crown Melbourne, prosím navštivte naše webové stránky na www.crownmelbourne.com.au Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre. V Pondělí 29 nejlepší v hracích kouzla minecraft.
Cena bazény poskytují značnou motivaci k cestování a kromě toho, každý výherce obdrží 'Mistrovský Prsten za vítězství. Akční plán bude obsahovat oficiální zlatý náramek události, satelity a cash games, spolu s denní turnaje běží po dobu 21 po sobě jdoucích dnů nejlepší v hracích znak maplestory.

Kupující si také vybírají