Výherní Ceny Za Zdravím Telefony

UK-kótované na on-line hazardních her provozovateli GVC Holdings čelí potenciální žaloby v Kanadě plynoucí z kolapsu údajného společného podniku zahrnující jeho Sportingbet značky. Findlay McCarthy je také věřil, že se dívá na to, zda GVC někdy prováděny žádné kontroly na 37E, Honeger nebo Změnit. Findlay McCarthy říká, že pokud GVC to tvrdí, je pravda, a Honeger společnosti bylo zjištěno, že měl přístup k Sportingbet zákaznických dat, pak GVC by porušil Kanadský zákon za neinformování zákazníků, že jejich data by být sdíleny s třetí stranou.
Akce se týká žalobu podala loni v srpnu Doug Honeger, Montreal-založené sportovní a zábavní poradce, který tvrdí, že jeho 37 Entertainment Inc (37E) vstoupila do joint venture s GVC zahájit dvě Sportingbet-značkové webové stránky sloužící Kanadské sportovní sázkaře výherní ceny za zdravím telefony. GVC a 37E jsou věřil mít setkání s arbitrážním slyšení v Londýně letos v červenci slot cena tecno spark 3 pro. Honeger tvrdí, že on a jeho partner Barry Změnit účinně běžel Sportingbet je Kanada-směr podnikání v letech 2014 a 2015, během kterých měl plný přístup k Sportingbet zákazníků sázení historie, osobní údaje a bankovní údaje 3. zbraň slot borderlands 3. Ontario-založené advokátní kancelář Findlay McCarthy PC nedávno spustila webové stránky, kteří hledají podání z Kanadské sportovní sázkaře, kteří registrována u Sportingbet v letech 2005 a 2015. Novinky nevěděl přesně shake GVC akcionáři, kteří viděli jejich akcií zlepšení 1,5% na 532.5 p na úterý 3. největší kasino v usa. GVC veřejně trval na tom, že žádné formální dohody, kdy bylo dosaženo mezi sebe a 37E.

Honeger tvrdil, že JV byla přerušena tím, že GVC je snaha o konkurenční Bwin.party digital entertainment, která GVC zaplatil kolem £1.1 b získat loni v září 3. fragment slot osud 2. Firma říká, že to zvažuje hromadnou žalobu ", kteří hledají náhradu na účet sázkaře [sic] všechny sázky tím, že Kanadští obyvatelé" s Sportingbet v daném období.

Kupující si také vybírají