Havalimanlar Slot Koordinasyon Merkezi

V rozhovoru minulý týden s Kartou Přehrávač, Lesniak řekl Atlantic City je pokles bude pokračovat, pokud byla dána příležitost, aby se stal "Silicon Valley hraní her na internetu." Lesniak také zopakovala své přesvědčení, že Nevada by neměly být automaticky udělen monopol na hraní her na internetu v USA, stejně jako to má v současné době monopol na jedno-hry sportovní sázení havalimanlar slot koordinasyon merkezi.
listopadu je herní příjmy v AC je deset kasin klesla na $176.6 m, dolů 27.9% od listopadu 2011 strašidelný dům slot machine online. The Atlantic Club změnil v nejhorší výkon, vydělávat $8,4 m (-10.6%), těsně lemování z Trump Plaza je $8,6 m (-43.2%) povýšenosti de la couleur poker. PokerStars je největší společností v on-line pokeru, a měli bychom je přivítat přinášet své Americké velitelství v New Jersey." New Jersey čeká internetu hazardní legislativy – v poslední době mění k odstranění klauzule, která by zabránila společnosti jako PokerStars od zúčastněných – se očekává, že přijít o hlasy ve Shromáždění (Dec poker vklad přes tři pulsa. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.

A zatímco mnozí pozorovatelé jsou stále tráví zprávy z minulého týdne, vlivný hlas v New Jersey je herního prostředí je zálohování Hvězdy.

Kupující si také vybírají