Archa Dino Zásob Slot Limit

Mark Steinberg, Tiger Woods' agent v ICM, oznámila, že Tiger nebude přijímat Bodog je 5-rok/$100M sponzorské nabídky, který představoval vůbec první 'ne morální úsudek' klauzule archa dino zásob slot limit. Steinberg prohlásil Bodog nabídka "nepředstavuje to, co Tiger Woods chce stát." Takže všimli jste si, upozorněním v tomto prohlášení? "Chce" stát jack daniels black jack cola uk.

Ne to, co on vlastně znamená, jsem.e.hazard, smilstvo a doplnění, ale to, co "chce" stát jack daniels old time poker žetony. Sakra, jsem "chtít" dát polovinu svého platu na charitu, a já "chci" aby byli ochotni věnovat veškerý svůj mizerný dva týdny dovolené, abych zachraňoval zasraný velryby, já jen nechci, aby skutečně dělat ty věci, víte?Zdá se, že Bodog lidé byli špatně nabídnout Tygra všechny peníze, protože je nyní zcela jasné, že na rozdíl od Bodog zakladatel Značky Calvin Ayre, Tygr postrádá golfové míčky nutné postavit se na veřejnosti a přiznat si, kdo doopravdy je jack daniels black jack cola.
No, tak to tak bude kde koupit. Necháme Tiger vrátit k natáčení těch divných 'feelgood' reklamy, které ukazují, jak zíral tupě do kamery, přemýšlel život je lekce, zatímco zbytek z nás zajímalo, jestli toho důvodu, že pouze komerční ukázal Tiger od prsou nahoru, protože byl nějakou courou foukal mu na čase. coles casino velikonoční obchodních hodin.

Kupující si také vybírají