Dlouhý Slot Plastové 4 Plátek Topinkovač černý

Kalifornie se přestěhoval jeden krok blíže k stává čtvrtým státem USA, aby provedli regulaci on-line hazardních her, po i-poker bill AB 2863 byl jednomyslně schválen Shromážděním Vládní Organizace Výboru dlouhý slot plastové 4 plátek topinkovač černý.
Návrh zákona byl přijat 19-0 na slyšení, ale bylo zřejmé, na jednání, že některé kmenové oddíly jsou proti návrhu zákona, včetně Pechanga a Agua Caliente kmenů, s jejich postoj je, že "špatní herci" by nemělo být povoleno k provozování na regulovaném trhu dlouhý slot pro 3/4 šroub. Subjekty, které nebyly vytáhnout z NÁS po zavedení Protiprávní Internet Gambling Enforcement Act of 2006 nebyly vyčleněny a zakázána AB 2863, včetně PokerStars, a to je to, co pojem "špatní herci" odkazuje dlouhý slot čtyři slice toaster.

Koalice vznikla v roce 2014 mezi PokerStars vlastník Amaya, dva kmeny a tři karty klubů, aby kampaň za regulované i-pokeru v Kalifornii, a provozovatelé plánují společně provozovat licencované on-line poker stránky ve státě, pokud a když se trh se stává nařízením. Bylo dosaženo pokroku v této záležitosti minulý rok, když AB 431 byl schválen Shromážděním Vládní Organizace Výboru a Sestavení rozpočtového Výboru, ale žádný větší pokrok byl učiněn hry guvernér poker 2. To, že bill byl představen Poslanec Adam Šedý, stejný muž za AB 2863, i když nejnovější návrh zákona je výsledkem společného úsilí mezi Šedou a Montáž-člen Reginald Jones-Sawyer, který sám sponzoroval online poker bill AB 167, který byl představen v loňském roce.
Kde se letošní účet se liší od loňské úsilí je, že podrobnosti specifické regulační jazyka poker hry guvernér 3 zdarma. Podmínky AB 2863 nastínit, že první $60m generované každý fiskální rok by dát do Kalifornie dostihy průmyslu poker zdarma hry guvernér. Zákonný věk pro hru by to být 21 poker zdarma hry online. Gray řekl: "Po nespočet revizí a setkání se zúčastněnými stranami a obhájci práv spotřebitelů, tam zůstal dvě klíčové otázky vznesené oponenty: dostihy a vhodnosti. Dnes jsme předložili jazyk, který se usazuje na koni závodní komponenty, a jednání o vhodnosti pokračovat." Návrh zákona bude nyní znovu odkazoval se na Sestavení rozpočtového Výboru a dvě třetiny hlasů, které jsou nutné pro návrh prošel do Senátu..

Kupující si také vybírají