Můžeš Tvrdit

Tuto sobotu, Buckeyes navštivte Nebraska Cornhuskers (3-3) jako 24.5-point road oblíbené, mírně od otvírák -24 můžeš tvrdit.

V Buckeyes (5-1) těží nejvíce z Sooners a Wolverines oba ztrácí, skákání zpět do Top 10, protože každý z nich vypadl že ztráty z hazardních her. Kurzy laskavým svolením OddsShark.com Nicméně, 38 do 31 domácí ztráta pro Iowa State Cyclones učinil v sobotu v Red River Soupeření zápase proti Texasu Longhorns (3-2) v Dallas musí vyhrát za zvýhodněný Sooners a starší zadák Baker Mayfield, pokud chtějí udržet své národní šampionát sny naživu můžete požadovat zpět peníze z hazardu. Mayfield je Heisman šance si aspoň trochu v útlumu Iowa State, ale pořád zůstává jedním z nejlepších signál-volající v zemi můžete tvrdit. Opět platí, že knihy bude pravděpodobně potřebovat Cornhuskers hazardní hry výhry na daních. Ve skutečnosti, on je jediný, umístila v Top 20 na národní úrovni v absolvování yardů, kdo má ještě hodit odposlechu. Hoosiers visel kolem s Ohio State Buckeyes na půl v jejich sezony před ztrátou 49 až 21, a oni také ztratil 45-14 na Nittany Lions na cestě před dvěma týdny pokerový svět v režimu offline texas holdem mod apk. Nebraska je spadnutí 38-17 domácí ztráta pro Wisconsin Badgers jako 12,5-bod doma psa, vrácení tým 2-4 ATS v této sezóně. Michigan má showdown s neporažený Penn State Nittany Lions (6-0) na palubě za dva týdny, takže to nebezpečné look-ahead místo pro ty, přemýšlel o sázení na Wolverines pokerový svět v režimu offline texas holdem mod apk android 1.

Oklahoma Sooners (4-1) byly umístila na třetím místě v zemi za jeden z Heisman Trophy oblíbené a objevil se chystá vrátit do College Fotbalové Playoff podruhé za tři roky pokerový svět v režimu offline texas mod apk. Nicméně, Longhorns sebral jsem ho dvakrát v 45-40 ztráta pro Sooners v minulé sezóně, pomáhá jim pokrytí rozšíření pro čtvrtý rok v řadě, jak 13.5-outsideři.

Kupující si také vybírají