Obrázky Z Automatu Koláče

Digitální Marketing Mixer se spojila s Pokio ® , první plně regulované skutečné peníze nativní mobilní aplikace Poker a nabízí hostům možnost hrát a vyhrát v exkluzivním 500 Euro Free-roll turnaj!Digitální Marketing Mixer je zdarma navštěvovat virtuální obchodní sítě událost pro pobočky a digitální marketingu, který se koná v pátek 28. srpna mezi 4-6pm (BST) obrázky z automatu koláče.
Akce nabízí nepřeberné množství zábavy, osobní obchodní a rychlost sítě spolu s možností, aby diskutovat o nové digitální trendy a získejte přístup k SEO Masterclass a zároveň se těší různé zábavné zábavu na pátek odpoledne, před UK prodloužený víkend začíná. Partnerství s AffiliateINSIDER a Pokio.com partnerství umožní, aby se hosté vstoupit a hrát v privátní pokerový klub hostil na Pokio platformy obrázky z red hot poker rostlin. S 500 Euro hrnec hotovosti k mání hosty na Digitální Marketing Mixer můžete odpočinout a užít si společenské atmosféry, zatímco důlkové své dovednosti proti navzájem prostřednictvím svých mobilních telefonů, aby vyhrát bitvu pro sérii peněžní ceny na nabídku.
Generální ŘEDITEL Qfun Manuel Lopes říká: "Pokio ® je potěšením být partnerství s Lee-Ann a její tým na AffiliateINSIDER předvést Pokio ® na Digitální Marketing Mixer." "Tato akce je skvělá příležitost, aby se zapojily do nové rozhovory, dozvědět se, co se děje v digitálním trhu a vytvářet nová připojení, zatímco fyzické konferencí a tváří v tvář síťové události, zůstanou v režimu offline." "Jsme nadšeni, že prezentovat Pokio nabízí a těšíme se na setkání s řadou nových poboček a kolegové na této akci." Se může pochlubit jedním z nejlepších nativní poker app na trhu, a zkušený iGaming operační tým Pokio ® kombinuje tradiční Poker hra s inovativní Sociální Herní funkce plně navržen tak, aby zvýšit zábavu u stolu a jsou neustále přidávání nových funkcí a add-ons poskytuje vzrušující mobilní herní zážitek, který je bezkonkurenční obrázky texas holdem poker. AffiliateINSIDER zakladatel, Lee-Ann Johnstone říká: "Digitální Marketing Mixer je navržen tak, aby náš průmysl udržet připojení prakticky a začít nové konverzace, které vedou k pokračující nové podnikání pro pobočky a operátory prospěch." "Akce je ZDARMA a všichni jsou zváni k účasti obrázky z automatu symboly. Případě program nabízí také příležitostí k diskusi o nových digitálních trendů, učit se SEO masterclass taktiky a užít si se stýkat prakticky on-line, spolu." "Jsem rád, že se naše partnerství s Pokio ® bude také nám umožní rozšířit a sociálních sítí prvkem této akce nabízí hostům vstup na naše vlastní, soukromý pokerový klub s 500 Euro free-roll turnaj, aby si na začátku našeho KRÁLOVSTVÍ Summer Bank Holiday víkend." zábavní automaty pro prodej.

Kupující si také vybírají