Poker Stůl Půjčovny Blízko Mě

Zitro bude sloužit Asijské trhy přímo. V posledních letech, obchodní činnost Zitro v Asii byla zaměřena především na trh Bingo Video místa v Filipínách. Dnes, s rychlým růstem Bryke video sloty sortimentu společnosti aspirace na Asijském trhu jsou mnohem větší. S Bryke, Zitro má nyní hrací automaty i pro kasina v regionu. Efektivněji nasazovat nové a mocné sortiment, Zitro zvyšuje své investice na Asijském trhu, přímo za předpokladu, prodej a technický servis svých produktů a to ve všech jurisdikcích Asijského Kontinentu poker stůl půjčovny blízko mě.
Sebastian Salat, generální ŘEDITEL Zitro, řekl, že "na Zitro máme pocit, připraveni soutěžit v Asii se naše herní stroje, a v síle naší společnosti je živé, chceme dát přímé služby pro naše zákazníky. Tímto způsobem můžeme být blíže k nim a lépe pochopit jejich potřeby, s cílem šířit slovo velkolepé hodnotu tvrzení, že Zitro připravila pro subjekty v regionu. Náš Regionální Manažer Prodeje pro region EMEA a Asie-Naděge Teyssedre, bude přítomen na příští G2E Macau události poker stůl pronájmy orange county.

"- Naděge Teyssedre, Regionální Manažer Prodeje pro region EMEA a Asie, řekl, že "kromě toho nabízí Video Bingo subjekty obnovená knihovna her pro jejich místech, Zitro je nyní připraven dodávat osvědčené ziskové video sloty na Asijských kasin poker stůl náhradní držáky. Náš tým se sídlem v Manila, byl obdařen lidských a technických zdrojů pro zajištění dokonalé technické služby, a G2E Macau je vynikající příležitost, aby se osobně informovat naše zákazníky Zitro pevné odhodlání s Asias trhu tic tac boum geant casino. "Pro další obchodní informace o Zitro v Asii, prosím, kontaktujte nás na [email protected] Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.

Kupující si také vybírají