Prodej Pokerových Stolů V Monterrey

Podzim, který zvýšil na uznání jako nejoblíbenější hráč v nedávno dokončené Las Vegas Letní Liga, nebyl mezi 60 vybraných hráčů, v červnu NBA návrhu. V současné době, Williamson je jediný hráč s "minus" šance pro Rookie of the Year futures sázky, což podtrhuje jeho postavení jako prohibitivní oblíbený vzít domů tu cenu prodej pokerových stolů v monterrey. Je uveden v -135, což znamená, hráč musí položit $135 vyhrát $100. Včetně Pádu, Boston je v současné době nesoucí čtyři center, což znamená, že je možné, že nováček je řez, a pak vybral Celtics' G-League affiliate, Maine Red Claws, nebo získané jiným týmem. Ale pořád je velící více akce mezi hráči, než některé jiné velmi chválil nováčky prodej stolů se hraje poker. Celtics podepsal na Podzim, aby to, co je známé jako Exponát 10 smlouvy, který je NBA-mluvit za pozvánku na tréninkový kemp prodej pokerových stolů v mexiku.
celkový výběr v Návrhu NBA, jít do New Orleans Pelikáni. Jinými slovy, Podzim podporovatelů tvář dlouho šance hotovosti lístky ruleta zisk sur un chiffre.
Stejně jako u jiných Nováček Roku uchazeči, kurzy nejsou přiřazení mnohem důvěryhodnost pro potenciální vítězové nad Williamson a další dva hráči. Ja Morant je uveden v +350 (vklad 100 dolarů vyhrát $350) a Williamson je Duke týmový kolega RJ Barrett mohou být měl za +550 (vklad 100 dolarů vyhrát $550). roulette gagner převrat sur.

Kupující si také vybírají