Používá Poker Stroje Na Prodej

AMERICKÉ PGA Tour je připravena rozšířit své publikum tím, že nabízí hazardních her na turnajích, podle Komisaře Jay Monahan.

Když už mluvíme AFP, Monahan řekl, že fanoušci mohou očekávat, že vidět PGA je hazard produkt na trhu v příštím roce, s primárním cílem přilákat nové fanoušky sportu používá poker stroje na prodej. Zatímco přesné podrobnosti o produktu jsou zatím být propuštěn, řekl Monahan PGA by rozvíjet mezinárodní spolupráci s IMG Arena.Říká Komisař PGA má dát správné systémy pro zajištění manipulace s výsledky zápasů je zabráněno a integrita zachována.
Monahan řekl: "je To všechno o zapojení používá poker vybavení na prodej. Když se dobře, to dává fanouškům možnost, aby se zapojily s vaším sport po delší dobu a více se zajímat o to, co se děje v celé hráč z pole."Nascar je další sport, který plánuje využít hazardních her na podporu své velikosti publika.
V rozhovoru s Hazardem Insider, Generální Ředitel Her v Nascar Scott Warfield řekl: "Sportovní sázky, v průběhu času, se bude zvyšovat Nascar publikum používá poker žetony na prodej. Jak jsme si myslel, že o tom s Genius Sportovní zejména je, že máme tři až pět milionů lidí každou neděli sledovat náš produkt v USA, a mnoho dalších po celém světě."Jak se obrátit, že jádro fandomu do velvyslanci sportovní sázení produkt?Jdou, aby evangelizovali, aby to souseda, přítele nebo příbuzného." online zdarma sloty s bonusovými funkce.

Kupující si také vybírají