Proč Jsou Waitrose Dodací Sloty Vždy K Dispozici

Před tím, Ader hrál významnou roli v zakořenění z Bwin.strany managementu mrtvého dřeva a umožňuje společnosti akvizice konkurenční GVC Holdings proč jsou waitrose dodací sloty vždy k dispozici.
Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre. Jackson tiše obdržel £66k roční plat tento měsíc, a to navzdory cena akcií společnosti klesla o téměř polovinu tohoto roku a hlasování akcionářů vůči společnosti proti odměňování plánu o několik měsíců dříve proč krupiérů vždy vyhrát.

Ader byl citován říkat Playtech potřeba "zlepšit svou pověst, správy a cena akcie", ale vyjádřil zájem v "pokračující dialog" se společností proč bigbasket sloty jsou plné. V pátek Times oznámil, že Ader ' s New York-založené Springowl Asset Management investiční fond tiše nahromaděné 100 milionů dolarů podíl v UK-kótované na Playtech, což Ader zhruba 5% podíl ve společnosti proč se nazývá blackjack blackjack.
Ader hrál shakermaker pro pár významných internetových provozovatelů hazardních her v posledních letech, které přispěly ke Hvězdám Skupiny (pak Amaya Gaming) odmítnutí nabídky převzetí tím, že jeho bývalý CEO David Baazov nejlepší poker app. Zpráva říká, že Ader (na snímku) se očekává, že tlačit Playtech prodat aktiva nebo sledovat přímý prodej společnosti žádné reklamy. Playtech je v procesu zajištění schválení New Jersey Division of Gaming Enforcement vstup na své vnitrostátní on-line trhu nejlepší poker app new jersey. Playtech investoři se objevil přivítat Ader intervence, jako akcií společnosti uzavřel páteční obchodování až o 5,3% na 532p.

Kupující si také vybírají